Pantera Capital CEO’su XRP ve Ethereum’a Güveniyor

Yakın vakitte yapılan bir röportajda, blok zinciri odaklı yatırım şirketi Pantera Capital kurucusu ve CEO’su Dan Morehead, BTC’nin gelecek aylarda yükselişine devam edeceğine ve birtakım altcoinlerin Bitcoin’den daha yeterli performans göstereceğine inanıyor.

Dan MoreheadDan Morehead, 2013 yılının Ağustos ayında müşterilerine BTC satın almalarını tavsiye etmişti. Pantere Capital CEO’su Morehead artık de verdiği bir röportajda;

Bitcoin, Ethereum ve XRP’ye yatırım yapıyoruz. Aslında öteki para ünitelerinin Bitcoin’den daha düzgün performans göstereceğini düşünüyorum. Bitcoin çok yükselecek lakin başkaları bundan daha uygun performans gösterebilir” dedi.

Finans ve işletme görüntü kanalı Real Vision‘ın CEO’su olan eski hedge fon yöneticisi Raoul Pal ile yaptığı bir röportaj sırasında konuşan Morehead, XRP ve Ethereum hakkında da yorum yaptı;

“Ethereum’daki en değerli şey, ETH 2.0’ın başlatılması ve açık bir formda savurganlığa yol açan proof of work‘den çok daha verimli bir sistem olan proof of stake‘e geçiş. XRP ise, kesimdeki herkesin uzun vakittir bahsettiği hudut ötesi para hareketini biriktiriyor. Şu anda ABD’den Meksika’ya blok zinciri takviyeli hudut ötesi para hareketi, bu çok kıymetli 25 Milyar Dolar’lık koridorun %10’una yakın.”

The post Pantera Capital CEO’su XRP ve Ethereum’a Güveniyor appeared first on Bitcoin Haberleri, Altcoinler ve Blockchain – CoinAdam.

Yorum (Yok)

Yorum yaz