THY sıhhat çalışanlarını yüzde 40 indirimli uçuracak

Türk Hava Yolları (THY), yeni tip koronavirüs (Kovid-10) salgınıyla büyük bir özveri ile uğraş eden sıhhat çalışanlarını yüzde 40 indirimli uçuracak.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya nazaran, sıhhat çalışanlarına kişisel bir kampanya başlatıldı.

Bu kampanya ile yerkürenin dört bir yanında hizmetli tüm sıhhat çalışanları, THY internet sahifesinden ve mobil pratiğinden düzenleyecekleri biletlerle yüzde 40 indirimli seyahat edebilecek.

Bayrak taşıyıcı havayolunun tüm uçuşlarında ve tüm bilet tiplerinde muteber olan kampanya kapsamında sıhhat çalışanları, beraberlerinde seyahat edecek üç kişi için de indirimli bilet satın alabilecek.

İndirimden yararlanmak isteyen yolcuların 18 Temmuz’a kadar THY internet sitesi üzerindeki kampanya sahifesinden kayıt olmaları gerekiyor.

Kampanyaya katılan sıhhat çalışanları, 8 Haziran-1 Ağustos’ta satın alacakları biletler ile 8 Haziran 2020-31 Mayıs 2021’de yüzde 40 indirimli uçma ayrıcalığı elde edecek.

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün de Twitter’daki paylaşımında, “Kovid-19 salgınıyla kahramanca uğraş eden sıhhat çalışanları sayesinde yine gökyüzünde, sizinleyiz. Türk Hava Yolları olarak bu fedakarlığa, onlara kişisel bir kampanya ile teşekkür etmek istedik. Bugün itibarıyla tüm sıhhat çalışanları için yüzde 40 indirim kampanyası başlattık.” tabirlerini kullandı.

aa

Yorum (Yok)

Yorum yaz